niedziela, 22 maja 2016

Pożegnanie

Dawno mnie tu nie było, prawda? W moim życiu dzieje się wiele, bardzo wiele, ale nie chce o wszystkim opowiadać. Nie mam, niestety, tyle czasu, ile przed skończeniem studiów, co zakrawa o ironię. Zawsze sądziłam, że gdy skończę studia i pójdę do pracy na pełen etat w końcu będę mogła robić co mi się żywnie podoba, bez przejmowania się czymkolwiek. Niestety, takie myślenie okazało się złudne. 

Wiem, że nie wrócę już na tego bloga, nie czytam bowiem tyle co dawniej, a pisanie o książkach nie sprawia mi już tyle przyjemności, co kiedyś. Nadal jestem książkoholikiem i nim pozostanę, opiniami będę się jednak dzielić tylko w niewielkim gronie moich znajomych lub pozostawię je dla siebie.

Chciałam się z Wami wszystkimi pożegnać, już tak na zawsze, bez powrotów. Prowadzenie bloga o książkach dawało mi mnóstwo satysfakcji i przyjemności, ale muszę zająć się ważniejszymi sprawami. Może wygospodaruję sobie jeszcze kiedyś kawałek internetu w blogosferze, a na pewno Was o tym powiadomię.

Więc... żegnajcie! :)

2 komentarze:

  1. Kurczę, szkoda. Ale rozumiem Twoje pobudki - w pewnym momencie u każdego zmieniają się priorytety i trzeba zdecydować, co jest ważniejsze. Życzę Ci powodzenia, może kiedyś wrócisz. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Szkoda, ale powodzenia dalej! :)

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...