wtorek, 1 lipca 2014

Podsumowanie czerwcaKolejny miesiąc za nami, kolejny, który minął z prędkością światła. Czy Wam czas też tak szybko leci? Czerwiec jest zawsze dla mnie wyjątkowy, ponieważ to właśnie w czerwcu się urodziłam. W tym roku był jednak szczególny, gdyż skończyłam 25 lat. Wcale nie czuję się na swój wiek, w duchu dalej jestem roztrzepaną trzpiotką. Moja miłość do czytania na szczęście z wiekiem się nie zmniejsza, a wręcz przeciwnie. :)

Przeczytanie książki: 4

Diuna (recenzja niebawem)

Ilość stron: 1867
Obserwatorów: 83 (przybyło 7:)
Najciekawsza książka: Kochany Jim, Diuna
Najgorsza książka: Shirley
 
A jak Wam minął czerwiec?
10 komentarzy:

 1. Gratulacje!
  Dla mnie czerwiec okazał się również bardzo udanym miesiącem!

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie było całkiem całkiem (5 książek), ale za to niesamowicie cieszę się na rozpoczynające się wakacje. Teraz to na pewno będę miała mnóstwo czasu na czytanie! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam i gratuluję :)
  Przyjmij ode mnie szczere choć spóźnione życzenia urodzinowe...Oby wszystkie miesiące życia były jak ten czerwiec lub jeszcze lepsze...;) wszystkiego naj. Co do tego jak ja spędziłam ten miesiąc - no cóż był bardzo pracowity, ale nie narzekam...może ta ciężka praca wyda wreszcie upragnione miłe owoce...Wakacje również zapowiadają się pracowite bo czeka mnie dużo pisania i czekanie na wiadomość z ukochanego wydawnictwa...;)

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie chyba jest podobny wynik, ale jeszcze nie sprawdzałem dokładnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla mnie czerwiec był przede wszystkim gonitwą za nauczycielami z pytaniem "Kiedy mogę napisać sprawdzian? Do kiedy jest projekt? Mogę napisać kartkówkę kiedy indziej?". Ale tak to już jest, kiedy się wyjeżdża pod koniec roku szkolnego, kiedy najwięcej się dzieje :D Na szczęście końcówka miesiąca była bardzo luźna i mogłam się oddać czytaniu... :D
  Pozdrawiam i życzę powodzenia w lipcu!

  OdpowiedzUsuń
 6. Mi czerwiec minął całkiem nieźle, ale lipiec będzie słabszy pod względem książkowym, ale to z innych powodów, o których niebawem napiszę na blogu w podsumowaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja nie robię podsumowań, ale czerwiec był ogólnie dla mnie udany. Gratuluję Twoich wyników.

  OdpowiedzUsuń
 8. Człowiek ma tyle lat, na ile się czuje, tak a propos Twoich urodzin:) Gratuluję wyniku!

  OdpowiedzUsuń
 9. Najważniejsze to zawsze mieć coś w sobie z dziecka! :) Gratuluję wyniku. Oby lipiec był jeszcze lepszy!

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...