wtorek, 1 kwietnia 2014

Podsumowanie marcaMarzec już za nami. Nawet nie wiem, kiedy to zleciało. Na szczęście zaczęła się wiosna, taka prawdziwa, a nie tylko kalendarzowa, co nastraja mnie całkiem optymistycznie do życia. Wyszukuje w sobie nowe pokłady sił do czytania i pisania, bo przez luty mi tego troszkę zabrakło. Marzec wypadł w moim odczuciu całkiem nieźle. Zmobilizowałam się do czytania i przeczytałam kilka fajnych książek, niektóre były całkiem opasłe. Jestem bardzo zadowolona, ze swoich marcowych osiągnięć.
A więc tak:

Przeczytane książki: 7Liczba stron: 2851
Liczba postów: 7
Obserwatorów: 60, przybyło Was 7
Najciekawsza książka: Jeździec Miedziany
Najgorsza książka: Sfinks
 
 
Wiosnę witałam w ZOO ;)

8 komentarzy:

 1. liczba przeczytanych stron robi wrażenie, ale tak to chyba bywa, że im słońce wyżej tym większej ochoty na czytanie nabieramy.

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie tylko 2, szału nie ma... kiesko. Twoje 7 przeczytanych robi już wrażenie. :D Z wiosny też się strasznie cieszę. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem zachwycona wiosną, bo to moja ulubiona pora rok. :) Gratuluję wyniku - niech kwiecień będzie jeszcze lepszy! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. "Wilka z Walk Street" muszę koniecznie przeczytać!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję wyników.
  Też bardzo się ciesze,że nadchodzi ciepła wiosna.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję wyników ;-) wiosna idzie i wszyscy się budzą, tak dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja Wilka już nie będę czytać. Obejrzałam film i jakos to co widziałam na ekranie skutecznie mnie zniechęciło do przeczytania książki :-) ale Jeździec miedziany to ewidentna perełka :-)

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...