czwartek, 3 października 2013

Elaine Cunningham

Witam wszystkich w ten pochmurny i chłodny dzień. Dziś nie będzie recenzji, gdyż chciałam pochwalić się całemu światu swoja kolekcją książek Pani Cunningham. Jest to jedna z moich ulubionych autorek. pisze lekko, przyjemnie, nie nudzi się w trakcie czytania. Może czasami w książkach jest za dużo masła maślanego, ale to też ma swój urok. Ponadto uważam, że jej książki są bardzo kobiecie.
Na razie jestem w trakcie czytania trylogii "Doradcy i królowie" (te po prawej), więc na pewno gdy skończę, na blogu znajdzie się recenzja.


Przepraszam Was za jakość zdjęcia. Niestety jedyny aparat jaki posiadam znajduje się w telefonie komórkowym, a wiadomo jak te aparaty działają.

3 komentarze:

 1. Gratuluję kolekcji. No cóż co do samych autorką, przyznam Ci się szczerze, że jakoś jej nie kojarzę. Może to dlatego, że ostatnio mało czytam? A może po prostu dlatego, że rzadko miewam w rękach coś z literatury kobiecej? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze nie miałam przyjemności. Szkoda, że nie napisałaś czegoś więcej, żeby mnie zachęcić. :) czekam więc na recenzję i zapraszam do siebie. :)
  http://www.legoo-ergo-sum.blogspot.com/2013/09/gra-o-tron-i-ja-klaudiusz-czasy-sie.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny layout. Jestem zachwycona :)
  Powodzenia w blogowaniu.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...